provse.in.ua на Facebook

15 ЗАКОНІВ ПЕРЕМОЖЦЯ

Переможці – це люди, що диктують власні правила життя і встановлюють свої закони. Вони живуть яскравим і насиченим життям. Вони існують в гармонії з собою і з легкістю втілюють свої задуми в реальність. Як їм це вдається? Вони наполегливо працюють і не здаються перед труднощами, вміють брати відповідальність за власне життя на себе і рішуче приймають рішення.

Існують принципи, що допоможуть кожному стати кращою версією себе самого.

1. Постійно навчайтесь новому. Чим більше ми взнаємо – тим впевненішими ми стаємо. Якщо ми зупиняємося вчитися, життя стає пустим і рутинним. Нові знання – це свобода і шлях до особистого зростання. Постійно читайте нові книги, вивчайте іноземні мови, відвідуйте семінари та тренінги.

2. Вийдіть із зони комфорту. Поки ми тримаємося за минуле, у нас не має шансу на майбутнє. Потрібно зробити крок вперед і зіткнутись з незвіданим. Не можливо здійснити свою мрію, якщо боїшся покинути безпечну територію.

3. Навчіться долати труднощі. Кожна сходинка життя пов’язана зі своїми труднощами. Можна зупинитись і здатись, а можна здолати їх і піднятись вище. Сприймайте життєві труднощі як тренування перед підйомом. Долаючи їх ми стаємо сильнішими.

4. Дійте. Ви можете мати величезний багаж знань, але не вміти його застосувати. Якщо Ви працюєте нижче рівня своїх можливостей, потрібно діяти. Більшість проблем і труднощів зникнуть одразу, як тільки Ви візьметесь за роботу.

5. Використовуйте чужий досвід. Не потрібно вигадувати колесо, якщо хтось зробив це за Вас. Ніщо не завадить Вам стати профі у своїй справі, якщо Ви скористаєтесь досвідом інших, а не своїм власним.

6. Критика – неминуча. Не намагайтесь догодити всім, це не можливо. Сприймайте критику як засіб для власного зросту і навчання. Помилки будуть завжди, тому Вам не вдасться оминути критики.

7. Будьте прикладом для інших. Для того, щоб люди прислуховувались до Вас, потрібно не лише говорити, потрібно діяти і показувати це на власному прикладі.

8. Всі важливі рішення втілюйте в життя одразу. Як тільки Ви прийняли рішення, необхідно втілити його в найближчі три доби. Інакше залишиться один шанс із ста, що Ви наважитесь реалізувати свої плани.

9. Оточуйте себе людьми, з яких Ви хочете брати приклад. Наше оточення впливає на наш світогляд. Якщо Вас будуть оточувати позитивні приклади, підсвідомо Ви будете тягнутися до них.

10. Не бійтеся відповідальності. Тільки від нас залежить, яким буде наше життя. Тому не потрібно перекладати відповідальність і звинувачувати у своїх труднощах інших. Все в наших руках.

11. Запасіться терпінням. Успіх не приходить одразу. Мине не один місяць чи навіть рік перед досягненням того, чого ми прагнемо. Тому потрібно будувати майбутнє поступово, крок за кроком. І не зупинятись на половині шляху.

12. Робіть акцент на своїх сильних сторонах. У кожного з нас є як сильні так і слабкі сторони. Але звертаємо ми увагу саме на слабкі, які для успіху не мають ніякого відношення. Сконцентруйтесь і вдосконалюйте свої сильні риси.

13. Розумно розпоряджайтесь фінансами. Нам не завжди потрібно все те, що ми купуємо. Розподіліть свій бюджет. Намагайтесь витрачати менше, ніж заробляєте. Таким чином Вам вдасться акумулювати суму, яка потрібна для здійснення Ваших планів.

14. Сконцентруйте всю енергію на одній справі. Щоб досягти успіху, потрібно багато працювати і не відволікатись на дрібниці. Не шукайте виправдання своїй бездіяльності. Якщо немає поважного виправдання, чому Ви зараз без роботи, сконцентруйте всі свої сили і беріться до справи.

15. Слідкуйте за своїм здоров’ям. Здоров’я – це не тільки відсутність хвороб. Бути здоровим також означає бути в тонусі, бути енергійним, бути у постійному русі. Звертайте увагу на те, що ви їсте, п’єте, як відпочиваєте. У всьому шукайте баланс, будь які крайнощі шкідливі. Розумно розподіляйте час між роботою та відпочинком.