provse.in.ua на Facebook

ФІСТАШКИ ДЛЯ ПОТЕНЦІЇ

Фісташки – калорійний продукт (562 ккал на 100 грамів), що чудово тамує відчуття голоду за рахунок зниження рівня цукру в крові. Завдяки високому вмісту Омега 6 фісташки є профілактикою виникнення атеросклерозу, так як Омега 6 руйнує холестеринові бляшки у судинах. Фісташки рекомендовано вживати при інтенсивних фізичних і розумових навантаженнях, як зміцнюючий засіб після перенесених інфекційних захворювань, при анемії, для посилення потенції. Користь фісташок зумовлена їх багатим складом.

Склад фісташок:

  • вітаміни: Е (альфа- і гамма-токоферол), В1, В2, В3, В6, В9 (фолієва кислота), РР, К, лютеїн;
  • макроелементи: калій, кальцій, магній, кремній, фосфор, сірка;
  • мікроелементи: алюміній, бор, залізо, марганець, мідь, фтор, ванадій, кобальт, нікель, селен, цинк ;
  • незамінні і замінні амінокислоти;
  • Омега 6, Омега 9.

Фісташки – це джерело міді, марганцю, фосфору, вітаміну В1 і В6. У 100 грамах фісташок міститься 12,8% денної норми фолієвої кислоти (вітамін В9). Фолієву кислоту рекомендовано вживати під час планування зачаття, так як вона покращує якість сперми та захищає від порушень розвитку плоду.

Щоденне споживання фісташок покриває понад 20% необхідної денної норми цинку – головного будівельного матеріалу гормону тестостерону.

Фісташки завдяки Омега 6 жирним кислотам знижують рівень холестерину і руйнують холестеринові бляшки, що є чудовою профілактикою атеросклерозу. Фісташки зміцнюють серцево-судинну систему, що попереджає виникнення імпотенції.

Фісташки багаті на марганець (125% денної норми у 100 грамах), що бере участь у забезпеченні повноцінної репродуктивної функції, у формуванні кісткової тканини і кровотворенні, забезпечує нормальне функціонування нервової системи.

Висока кількість вітаміну В6 (85% від денної норми у 100 грамах) сприяє зниженню рівня стресу, нормалізації сну, заспокоює нервову систему. Відомо, що сучасний темп життя, стрес і втома негативно впливають на здоров’я , у тому числі і на сексуальне здоров’я чоловіка. Тому міцні нерви – це передумова високого лібідо.

Тіамін (вітамін В1) покращує роботу мозку, нормалізує апетит, покращує циркуляцію крові і бере участь в кровотворенні. Виступає як антиоксидант, захищаючи організм від впливу вільних радикалів, уповільнює процеси старіння, зменшує негативний вплив алкоголю і тютюну. У 100 грамах фісташок понад 50% денної норми тіаміну.

Амінокислота аргінін (33% від денної норми) розширює судини і покращує місцевий кровообіг у статевих органах, тим самим благотворно впливає на еректильну функцію.

Фісташки містять лютеїн, що не виробляється в організмі людини і є необхідним для гостроти зору і здоров’я очей. Гамма-токоферол (150% від денної норми у 100 грамах) чинить потужну антиоксидантну дію, покращує еластичність судин, допомагає попередити виникнення онкозахворювань. Доведено, що регулярне споживання фісташок зменшує ризик виникнення раку легень.

Рекомендовано вживати до 100 грам фісташок в день.