provse.in.ua на Facebook

ГРЕЦЬКИЙ ГОРІХ ДЛЯ ПОТЕНЦІЇ

Користь грецького горіха для потенції

Грецький горіх це висококалорійний продукт  (648 ккал на 100 грам), тому зловживати ним не варто. Достатньо з’їдати 5-6 горіхів в день, щоб отримати всю максимальну користь. Він чудово тамує голод і дає енергію. Ідеально підходить як перекус після занять у спортзалі. Об’єм перекусу повинен вміщатися на долоні.

Склад грецького горіха:

  • вітаміни: А, Е, С, К, РР, В1, В2, В3, В6, В9 (фолієва кислота);
  • макроелементи: калій, кальцій, натрій, магній, кремній, фосфор, сірка;
  • мікроелементи: цинк, залізо, марганець, мідь, фтор, бор, ванадій, кобальт, нікель;
  • незамінні і замінні амінокислоти;
  • незамінні поліненасичені жирні кислоти Омега 3, Омега 6, Омега 9;
  • клітковина (6,7 грам у 100 грам продукту).

Користь грецького горіха

Вміст Омега 3 у грецькому горіху є досить високим і становить 7,45-9,1 грам у 100 грамах горіхів, а це понад 800% від денної норми! Омега 3 регулює рівень холестерину в крові, зміцнює стінки судин і покращує їх еластичність, що є запорукою відмінної ерекції.

Доведено, що регулярне вживання грецьких горіхів дозволяє зменшити ймовірність розвитку раку простати на 30-40%. Хімічний склад горіху позитивно впливає на якість сперми і покращує репродуктивну функцію чоловіка. Фолієва кислота допомагає виробленню секрету сперми і необхідної кількості активних сперматозоїдів. Також вона позитивно впливає на судинну систему, покращує кровообіг в органах малого тазу.

Антиоксиданти, що є у грецькому горіху, захищають організм від дії вільних радикалів, знижують ризик розвитку атеросклеротичних змін в судинах, а також володіють вираженими протизапальними властивостями.

Невелика кількість горіхів дає відчуття ситості, тому їх споживання у розумних межах дозволяє контролювати рівень ваги. Відомо, що надмірна вага знижує рівень головного чоловічого гормону – тестостерону . Цинк, що міститься у горіхах, є головним будівельним матеріалом для вироблення тестостерону. Магній в поєднанні з вітаміном В6 дозволить знизити рівень стресу і нормалізувати сон, що є надзвичайно важливо для чоловічого здоров’я.

Вживання грецьких горіхів покращує вироблення інсуліну і знижує рівень цукру в крові. Тому вони корисні для людей, що мають діабет 2-го типу.

Вітамін Е, фолієва кислота, мелатонін, Омега 3 жирні кислоти й антиоксиданти, що входять у склад горіхів, сприяють поліпшенню мозкової діяльності, а також пригнічують процеси, що сприяють старінню.

Грецький горіх – це король серед горіхів по користі для здоров’я, але, як завжди, у всьому треба знати міру. Це висококалорійний продукт, тому зловживання може призвести до проблем із вагою. Горіхи є алергенними. Людям, що хворіють на герпес, потрібно обмежити споживання цього горіху. Надмірне споживання грецького горіху може призвести до запальних процесів у мигдаликах. Тому кількість, що вміщається у Вашу долоню, це ідеальна щоденна порція користі для Вашого організму.