provse.in.ua на Facebook

КЕДРОВИЙ ГОРІХ ДЛЯ ПОТЕНЦІЇ

Для того, щоб підтримати чоловіче здоров’я, кедровий горіх є незамінним продуктом. Цей горіх, як і всі горіхи, - дуже калорійний продукт (673 ккал в 100 грамах). Його насіння характеризуються досить високим вмістом ряду вітамінів, мінеральних елементів, ненасичених жирних кислот, таких як Омега-3 та Омега-6, що необхідні для чоловічої сили.

Склад кедрового горіха:

  • вітаміни: Е, РР, К, В1, В2, В3, В6, В9 (фолієва кислота);
  • макроелементи: калій, магній, кремній, фосфор, сірка;
  • мікроелементи: срібло, цинк , селен, алюміній, бор, залізо, марганець, мідь, фтор, ванадій, кобальт, нікель, хром, рубідій, молібден;
  • незамінні і замінні амінокислоти;
  • поліненасичені жирні кислоти Омега-3, Омега-6.

Користь кедрового горіха

Кедровий горіх має унікальний склад і містить практично всі незамінні амінокислоти, поліненасичені жирні кислоти, вітаміни, мінеральні елементи. Рослинний білок кедрового горіха ідеально збалансований і засвоюється організмом людини на 99%. Білок насіння кедра за складом близький до білків тканини людини, тому він рекомендований для людей, що перейшли на  вегетаріанство.

Кедрові горіхи містять у високій кількості вітамін Е (62% денної норми у 100 грамах), що є природнім антиоксидантом, зв’язує вільні радикали в організмі, нормалізує гормональний фон чоловіка, а також покращує еластичність судин.

Насіння кедра містить амінокислоту аргінін (39,5% від денної норми у 100 грамах). Аргінін благотворно впливає на потенцію чоловіка, так як сприяє розширенню судин і покращенню місцевого кровообігу у статевих органах, що грає важливу роль для ерекції та потенції.

Насіння кедру багате на марганець – понад 440% від необхідної денної норми у 100 грамах горішків. Марганець бере участь у формуванні кісткової тканини і кровотворенні, забезпечує нормальне функціонування нервової системи, допомагає боротися з алергічними реакціями і цукровим діабетом. Також марганець бере участь у забезпеченні повноцінної репродуктивної функції.

Також ці горіхи характеризуються високим вмістом цинку - 52,6% від денної норми. Цинк головний будівельний матеріал тестостерону – головного чоловічого гормону.

Високий вміст кобальту, міді і заліза, що відповідають за процес кровотворення, допомагає підвищити гемоглобін і попередити анемію.

Омега-3 (52% денної норми у 100 грамах) та Омега-6 (350% у 100 грамах) захищають мозок, серцево-судинну систему та сітківку ока. Знижують рівень шкідливого холестерину, попереджають хвороби серця та судин. Зміцнюють судини, роблять їх більш еластичними. Є будівельним матеріалом клітинних мембран мозку. Покращують пам'ять.

Кедровий горіх – продукт з унікальним природнім складом. Достатньо з’їдати 50 грамів горішків на добу, щоб забезпечити організм денною нормою цинку, кобальту, міді, марганцю, вітаміну Е, поліненасичених жирних кислот Омега-3 та Омега-6. Регулярне споживання насіння кедра сприяє регуляції роботи печінки і шлунково-кишкового тракту, нормалізує рівень холестерину в крові, сприяє виведенню токсинів, покращує склад крові, благотворно впливає на нервову систему, стимулює функцію статевих залоз, підвищує потенцію, має загальнозміцнюючу дію, підвищує фізичну і розумову працездатність.