provse.in.ua на Facebook

МОРЕПРОДУКТИ ДЛЯ ПОТЕНЦІЇ

До морепродуктів відносять:

устриці, гребінці, мідії, креветки, кальмари, восьминоги, краби, омари.

Морську рибу до морепродуктів не відносять, хоча вона також має відмінний вплив на потенцію.

Морепродукти є важливою складовою збалансованого харчування. Вони легко засвоюються і містять мінімум калорій. Вони є антиоксидантами і продовжують молодість. Завдяки своєму багатому вітамінно-мінеральному складу морепродукти благотворно впливають на потенцію.

Склад і користь морепродуктів

Дари моря багаті на:

  • мікроелементів - цинк, залізо, йод, калій, мідь, фосфор, селен, магній, сірка, кальцій та інші;
  • вітамінами А, В6, В12, D і Е;
  • Омега-3 поліненасичені жирні кислоти;
  • високоякісний білок.

Високий вміст цинку в морепродуктах визначає їх користь для чоловічого здоров’я, так як цинк – це основний елемент, який бере участь у синтезі тестостерону, головного чоловічого гормону. Завдяки тестостерону нормалізується сперматогенез, покращують якість сперми, вертається в норму еректильна функція.

Найбільше цинку міститься в устрицях: від 16 мг на 100 грам продукту, що повністю покриває денну потребу організму. Також устриці містять гормон дофамін, що позитивно впливає на лібідо. Тому устриці вважаються афродизіаком.

Високий вміст йоду нормалізує роботу щитовидної залози. Відомо, що проблеми з щитовидною можуть впливати на сексуальне бажання.

Селен допомагає засвоїтись йоду і сприяє утворенню гормону щитовидки трийодтироніну. Селен бере участь у регуляції обміну речовин, в обміні жирів, білків і вуглеводів, а також в окисно-відновних процесах.

Фосфор у вигляді солей і фосфорної кислоти присутній як в м'язових, так і в кісткових тканинах. Він сприяє розвитку скелета, підвищує резистентність зубів до карієсу, необхідний для роботи центральної нервової системи, бере участь у внутрішньоклітинному обміні.

Магній разом з вітаміном В6 заспокоює нервову систему, нормалізує сон, знижує рівень стресу. Стесостійкість і здоровий сон – це одні з основних чинників, що впливають на підвищення рівня тестостерону в організмі чоловіка.

Омега-3 поліненасичені жирні кислоти, що містяться у морепродуктах, сприяють зниженню рівня холестерину в крові, збільшенню еластичності судин і поліпшенню міжклітинного обміну. Регулярне споживання морепродуктів є профілактикою захворювань серцево-судинної системи. Здорове серце і судини забезпечать чоловіку гарантовану ерекцію.

Морепродукти завдяки своєму складу нормалізують гормональний фон, покращують пам'ять, підвищують еластичність судин, нормалізують кров’яний тиск.

Це високоякісний білковий продукт, що легко засвоюється і містить мінімум калорій. Їх радять вживати людям із зайвою вагою, оскільки їх регулярне споживання не зашкодить фігурі.

Як часто їсти морепродукти

За умови, що морепродукти якісні і були виловлені в їх природньому середовищі, яке не забруднене, достатньо буде споживати страви із них до 3-х разів на тиждень. Це покриє потреби організму у тих корисних речовинах, що містять дари моря.

Як правильно готувати морепродукти

Морепродукти у свіжому вигляді їдять на узбережжі моря. В регіонах, далеких від моря чи океану варто все ж таки купувати заморожені морепродукти. Віддавати перевагу слід пакетованому товару, а не на вагу. В пакеті всі продукти повинні мати цілий вигляд, бути природнього кольору і не містити часточок льоду.

Морепродукти готуються досить швидко. Якщо їх переготувати вони будуть «резинові». Найпростіше і найкорисніше – це відварити морепродукти. Заморожений вміст пакету кидаємо у киплячу підсолену воду. Як тільки вода з морепродуктами знов закипить, можна вимикати вогонь, закрити каструлю кришкою і почекати до 3 хвилин і злити воду. Страва готова! Вміст пакету не потрібно заздалегідь розморожувати, тоді морепродукти втратять вологу і стануть жорсткими. Окрім солі у воду можна додати духмяні трави.