provse.in.ua на Facebook

МИГДАЛЬ ДЛЯ ПОТЕНЦІЇ

Мигдаль – висококалорійний продукт (575 ккал на 100 грам). Мигдальні горіхи характеризуються високим вмістом вітамінів, мінералів, білків, а також поліненасичених жирних кислот Омега-6. Ці кислоти регулюють рівень холестерину в крові, зміцнюють судини, роблять їх більш еластичними. Тому споживання мигдалю допоможе попередити атеросклероз та інші серцево-судинні захворювання. Також мигдаль відомий як засіб профілактики хвороби Альцгеймера.

Склад мигдального горіха:

  • вітаміни: Е, РР, В1, В2, В3, В6, В9 (фолієва кислота);
  • макроелементи: калій, кальцій, магній, кремній, фосфор, сірка;
  • мікроелементи: бор, цинк, залізо, марганець, мідь, фтор, ванадій, кобальт, нікель, хром;
  • незамінні і замінні амінокислоти;
  • поліненасичені жирні кислоти Омега 6, Омега 9;
  • клітковина.

Мигдаль несе користь для чоловіків, так як містить високий рівень аргініну (39,7%) – амінокислоти, що покращує кровообіг у дрібних судинах, що важливо для еректильної функції чоловіка.

Мигдаль має високий рівень клітковини - 48,8%, тому ідеально підходить як перекус, так як чудово тамує голод.

Мигдаль характеризується високим вмістом вітаміну Е (альфа-токоферол) - 26 мг на 100 грам горіхів. Це більше ніж 173% від необхідної денної норми. Вітамін Е – це природний антиоксидант, що зв’язує вільні радикали і призупиняє процеси старіння. Вітамін Е нормалізує гормональний фон чоловіка, захищаючи гормони від занадто високого окислення. Також цей вітамін покращує еластичність судин, захищаючи їх від ламкості.

Поліненасичені жирні кислоти Омега 6 допомагають боротися з холестериновими бляшками у судинах, що є профілактикою атеросклерозу. У мигдальних горішках вміст Омега 6 є дуже високим і становить 12,06 грам у 100 грамах горішків, а це 120% від необхідної денної норми.

У ста грамах мигдальних горішків міститься цинк у кількості 27,5% денної норми. Цинк бере участь не тільки в процесах кровотворення, формування кісток, вироблення імунітету, а також в діяльності залоз внутрішньої секреції, а саме бере участь в синтезі чоловічих гормонів, зокрема, тестостерону, а також інсуліну та гормону росту.

Рекомендовано споживати 50 грам мигдалю в день. Тобто, порція, що вміщається у долоню. Мигдаль завдяки своїй калорійності чудово підійде як перекус після фізичних навантажень. Необхідно пам’ятати, що мигдаль може викликати алергію.