provse.in.ua на Facebook

НАРОЩЕННЯ ВІЙ: ЗА І ПРОТИ

Довгі вії - це надзвичайно гарно і жіночно. Вони роблять погляд більш виразним і глибоким. Час на мейк ап суттєво скорочується: прокинулась зранку і вже принцеса :)

Нажаль, не всі представниці прекрасної статі можуть похизуватись довгими віями від природи. Тоді на допомогу прийдуть нарощенні вії.

У чому полягає процедура нарощення

Наростити вії – означає прикріпити до основи власних вій штучні за допомогою спеціального клею-смоли. Клей буває чорний і без кольору. Чорний клей замінить собою підводку, а клей без кольору буде не помітним. Вій бувають різної довжини. Зазвичай короткі і середні вії кріпляться до внутрішньої і середньої частини повіки, а довгі на зовнішню частину. Тоді вії виглядатимуть природно і робитимуть погляд глибоким.

Нарощувати вії слід у салоні або запросити майстра додому. Наростити вій самостійно власними руками можливо, але є ризик не правильно нанести клей, нашкодити очам і зіпсувати матеріали. Вії, нарощенні у салоні професіоналом, протримаються довше і виглядатимуть природніше.

Способи нарощення вій

Наростити вії можна двома методами – пучком або по одній вії. Пучкове нарощення – це коли 3-5 штучних війок у одному пучку кріпляться до основи власних вій. Цей спосіб підходить для святкових подій і виглядає дуже ефектно. Для щоденного використання цей метод не дуже зручний, оскільки якщо відпаде пучок, це одразу буде помітно і потребуватиме термінової корекції.

Нарощення вій поштучно – це довготривалий процес. Але такі вій прослужать 2-3 тижня, і якщо випадатимуть, то це буде не так помітно.

Існують різні види: класичний, 2d, 3d.  2д і 3д нарощення дозволять зробити погляд більш ляльковим, додати об’єм, довжину і густоту.

Як часто потрібно робити корекцію вій?

Корекцію потрібно робити кожні 2-3 тижні. Коли випадає натуральна вія, з нею разом випаде нарощена. Корекція потрібна, щоб заповнити пусті місця і наростити додаткові війки там, де підросли і окріпли власні.

Як доглядати за нарощеними віями?

Слід пам’ятати декілька не складних правил догляду і тоді нарощені вії прослужать довше:

 • Вії «бояться» сауни  та басейну;
 • Не спати лицем в подушку;
 • Не терти очі, менше користуватись контактним лінзам;
 • Не користуватись тушшю;
 • Звести до мінімуму користування лосьйонами, гелями та іншими косметичними засобами для очей;
 • Не використовувати жирні креми, жир розчиняє клей.

При постійному догляді нарощені війки служитимуть до 3-4 тижнів. Після 3-х тижнів потрібно зробити корекцію.

Скільки часу можна носити нарощені вії

Штучні вії варто носити 3-4 місяці з корекціями. Потім потрібно дати можливість відпочити очам і зробити паузу на місяць-півтора.

Протипоказання для нарощення

Серед протипоказань можна виділити наступні:

 • Конюктивіт;
 • Ячмінь;
 • Індивідуальна непереносимість компонентів.

Варто упевнитись у власному здоров’ї і віддати перевагу якісним матеріалам, тоді можливість, що при нарощенні вій виникне алергія, буде мінімальною.

Мінуси штучних вій

Можна виділити три пункти проти нарощення вій:

 • Процедура, проведена професіоналом, це задоволення не з дешевих.
 • Потрібно знайти час на корекцію кожні 2-3 тижні.
 • І головне - як наслідок нарощення разом із накладним віями випадають власні.

Нарощенні вії, як і нарощене волосся, допоможуть завжди виглядати ефектно і жіночно. Головне у цій справі – знайти відповідального майстра, який виконає свою роботу якісно. І хоча якісно – не означає дешево, але вії триматимуться довше і виглядатимуть на всі сто. Власні вії повністю відновлюються через 2-3 тижні. А якщо наносити на війки рицинову олію і вітамін А – то ще швидше.