provse.in.ua на Facebook

ПЕРШИЙ ПРИКОРМ: ВВОДИМО ОВОЧЕВЕ ПЮРЕ

Якщо малюк гарно прибавляє вагу, традиційно для першого прикорму йому запропонують овочі.

Спочатку слід вводити овочеве пюре, а потім фруктове. Деякі діти можуть відмовитись від прісних овочів після солодких фруктів.

Перший прикорм найкраще вводити у ранкове годування, щоб можна було прослідкувати за реакцією організму малюка на нову їжу. Не повинно бути жодних алергічних реакцій, стілець має бути в нормі. Якщо Ви помітили висип на шкірі, варто поки що відмовитись від цього виду прикорму і дати дитині антигістамінний засіб у дозі, яку назначить лікар-педіатр. На декілька днів треба зробити перерву і спробувати вводити інший вид прикорму.

Рекомендовані для першого прикорму овочі: кабачок, цвітна капуста, броколі, патисон, морква, гарбуз, картопля.

Починаємо прикорм з ½ чайної ложки. Далі, як завжди, догодовуємо дитинку молоком або сумішшю. На наступний день у той же час даємо дитині чайну ложку овочевого пюре (5 грам). Догодовуємо молоком. На наступний день даємо 10 грам пюре, кількість суміші зменшуємо на 10 мл. Так, щодня, поступово збільшуємо кількість пюре у два рази: 20, 40, 80 грамів. А кількість суміші відповідно зменшуємо на 20, 40, 80 мл. Приблизно за тиждень дитинка буде їсти свій перший прикорм у кількості 100 грамів.  Догодовуємо сумішшю (80 – 100 мл) або грудним молоком.

У 7 місяців кількість пюре збільшується до 150 грамів, кількість суміші зменшується до 50 мл. У 10-12 місяців, овочеве пюре повністю заміняє одне годування молоком чи сумішшю.

У таблиці прикорму можна ознайомитися з термінами введення прикорму і про кількість прикорму в залежності від віку дитини.

Починати слід з одного виду овочів. Потім вводити другий вид. І тільки після того, як обидва види успішно повністю введено, можна їх змішати.

Після успішного введення різно-компонентного овочевого прикорму, можна перенести овочеве пюре або супчик на обіднє годування.

Як приготувати овочеве пюре своїми руками

Для приготування першого овочевого пюре використовують кабачок. Він не викликає алергії. Для його приготування відмінно підійде пароварка. Овочі, приготовані на пару, зберігають більше вітамінів, ніж ті, що були відварені. Якщо пароварки немає, можна зробити її власноруч: приготувати кабачок у ситі на паровій бані. Овочі у ситі потрібно накрити кришкою.

Використовувати краще перевірені овочі з городу, без нітратів. Воду для приготування брати спеціально призначену для немовлят. Для пароварки використовувати воду, що була очищена фільтром.

Не в сезон чудово підійдуть заморожені овочі. Тому варто зробити заготовки заздалегідь.

Рецепт овочевого пюре в пароварці

Овочі ретельно миємо, очищаємо від насіння і шкірки, нарізаємо на дрібні кубики чи пластинки. У глибоку тарілочку складаємо овочі, наливаємо спеціальну фільтровану «дитячу» воду, щоб вона покрила овочі. Накриваємо цю ємність блюдцем і ставимо у чашу пароварки. Пароварку закриваємо кришкою. Виставляємо час 30 хвилин. Можна овочі скласти безпосередньо у саму чашу пароварки. Але, овочі, приготовані у воді, швидше приготуються і будуть м’якшими.

Готові овочі перетираємо через сито, розтираємо виделкою чи збиваємо блендером. Щоб отримати потрібну гомогенну консистенцію, додаємо трохи водички, у якій варились овочі, або грудного молока. Не потрібно додавати сіль. Пізніше можна додати оливкову олію. Для твердих овочів, таких як картопля чи морква, може знадобитись більше часу для приготування.