provse.in.ua на Facebook

ЯК ОБРАТИ ПАЛЬТО ОВЕРСАЙЗ

Пальто, яке Ви купуєте у холодну пору року, є, без сумніву, найголовнішою покупкою сезону. Ця річ задає тон Вашого гардеробу.

Пальто оверсайз сміло набирає популярності у світі сучасних жінок. Його округлі краї та форма, що нагадує кокон, створюють одразу ж відчуття як простоти, так і відчуття жіночності та елегантності.

Це пальто можна вважати універсальним.  Воно підійде як струнким, так і жінкам у формі, вагітним, мамочкам, які щойно народили, молодим і жінкам у віці.

Носити пальто можна як весною, так і холодною зимою, так як його розміри дозволяють одягнути додатковий теплий светр.

Як підібрати пальто оверсайз

Довжина пальто

Тут все просто. Якщо Ви не високого зросту – для Вас підійде коротке пальто або максимум до рівня коліна, для жінки середнього зросту – пальто середньої довжини у рівень колін. Жінка високо зросту може дозволити собі приміряти як коротке так і довге пальто.

Коротке пальто

Варіант для жінок не високого зросту

Коротке пальто

Пальто у рівень колін

Найпопулярніша довжина – у рівень з колінами або трохи нижче колін.

Довге пальто

 

Як вибрати розмір

Одним з важливих факторів вибору правильного розміру пальто є визначення рівня плечового шва. Переконайтеся, що він не опускається більше ніж на 5 см нижче фактичного плеча. Рукава мають бути трохи довшими - в ідеалі на 3 см нижче кістки зап'ястя. Це дозволяє пальто покривати руки під час руху.

З чим поєднувати пальто

Комбінувати пальто можна з платтями, спідницями, класичними і завуженими брюками, з рваними джинсами.

Взуття також підбирається під загальний образ і може бути будь-яким: від кросівок до туфель на шпильках. Усе залежить від віку та стилю в одязі. Пальто оверсайз дозволяє уяві проявити себе на повну.

Пальто оверсайз з платтям та спідницями

Пальто з рваними завуженими джинсами і туфлями на високих підборах

Пальто з кросівками та кедами

Кольорові рішення пальто оверсайз

При виборі пальто відштовхуйтесь від свого загального стилю. Це стосується як кольору так і довжини. Орієнтуйтесь на довжину спідниці чи плаття, яка Вам подобається. Пальто повинно приховати спідницю. Якщо спідниця виглядає з-під пальто, образ стає роз’єднаним і не гармонійним.

Єдина умова – якщо у Вас пальто оверсайз, то від широких штанів і светрів оверсайз варто утриматись.