provse.in.ua на Facebook

ЯКІ ГОРІХИ КОРИСНІ ДЛЯ ПОТЕНЦІЇ

Відомо, що горіхи – це джерело корисних для організму речовин. Завдяки своєму складу горіхи знижують ризик виникнення серцево-судинних захворювань, таких як інсульт, тромбози, інфаркт, атеросклероз. Вживання горіхів допоможе покращити пам'ять та увагу.  Вітаміни, що містяться в горіхах, нейтралізують вільні радикали і чинять антиоксидантну дію. В горіхах містяться ненасичені кислоти, які знижують рівень холестерину в крові.  Особливо горіхи корисні для чоловіків, так як регулярне їх споживання благотворно впливає на потенцію.

Які саме горіхи корисні для потенції

Вважається, що найкориснішими для підняття чоловічої потенції є такі горіхи: грецький горіх, мигдаль, кедровий горіх та фісташки.

Грецький горіх – лідер серед горіхів по користі для організму, і для потенції  в тому числі. Грецький горіх допомагає врегулювати рівень холестерину, знижує рівень цукру в крові, надовго надає відчуття ситості. Це дозволяє регулювати вагу, що важливо для вироблення тестостерону, так як зайва вага цьому перешкоджає. Грецький горіх ідеально підтримує стан серцево-судинної системи, покращує еластичність судин, покращує циркуляцію крові, що благотворно впливає на еректильну функцію.

Грецький горіх -  це потужний антиоксидант, що призупиняє процеси старіння. Багатий вітамінно-мінеральний склад горіха допоможе покращити пам'ять, попередити ризик розвитку атеросклерозу та багатьох серцево-судинних хвороб. Щоденне вживання грецьких горіхів допомагає знизити ймовірність розвитку раку простати на 30%.

Рекомендована денна порція становить 5-6 горіхів на день.

Мигдаль, як і грецький горіх, також несе користь для чоловіків. Мигдальні горіхи це джерело Омега-6 жирних кислот, що допомагають попередити атеросклероз, руйнуючи холестеринові бляшки у судинах. Також у мигдалі присутня рекордна кількість вітаміну Е, що є антиоксидантом і призупиняє процеси старіння. Вітамін Е перешкоджає високому окисленню чоловічих гормонів, тим самим нормалізує гормональний фон. Вітамін Е покращує стан шкіри і робить еластичнішими судини.

Мигдаль містить у високій кількості аргінін. Аргінін – амінокислота, що сприяє підвищенню чоловічого лібідо, так як покращує місцевий кровообіг. Важливим для потенції є високий вміст цинку у мигдальних горіхах. Відомо, що цей елемент відповідає за вироблення головного чоловічого гормону тестостерону.

Рекомендована денна порція становить 50 грамів горіхів на день.

Кедровий горіх - це справжня знахідка для чоловічої сили. Він має унікальний вітамінний та мінеральний склад. Кедровий горіх містить практично всі незамінні амінокислоти, поліненасичені жирні кислоти, вітаміни: А, В, С, D, Е. Вітамін Е міститься у досить високій кількості: 62% від денної норми у 100 грамах. Вітамін Е, окрім своїх антиоксидантних властивостей, нормалізує гормональний фон чоловіка і благотворно впливає на потенцію. Кедровий горіх характеризується високим вмістом аргініну – амінокислоти, що покращує кровообіг у статевих органах, а це позитивно впливає на еректильну функцію.

У 100 грамах горішків міститься понад 50% денної норми цинку, який необхідний для вироблення тестостерону.

Рекомендована денна порція становить 50 грамів горіхів на день. Зберігати горіхи варто в холодильнику: очищені до 3 місяців, неочищені д півроку. Вживати варто у сирому вигляді.

Фісташки – горіхи, які рекомендовано вживати при безплідді у чоловіків і жінок, при значному фізичному і розумовому навантаженні, в період після важких інфекційних хвороб, при гіпертонії і для посилення потенції. Фісташки мають протикашлевий ефект при бронхіті, використовуються під час лікування туберкульозу. Щоденне вживання фісташок зменшує ризик виникнення раку легень. Користь фісташок зумовлена наявністю до 90% корисних жирів, що знижують рівень холестерину в крові і попереджають розвиток серцево-судинних захворювань та імпотенції. Фісташки регулюють апетит, зменшуючи рівень цукру в крові і тим самим знижуючи відчуття голоду.

Фісташки містять лютеїн, що важливий для гостроти зору і здоров’я ока.

Фісташки – це джерело міді, марганцю, фосфору, кремнію, вітаміну В1 і В6, вітаміну Е (гамма-токоферол), Омега 6 та Омега 9, амінокислоти аргініну, лютеїну.

Рекомендована денна порція становить до 100 грамів горіхів на день.